Zapewniamy opiekę w czasie strajku !!!

Szanowni Rodzice.

Choć sami nie bierzemy udziału w strajku to solidaryzujemy się i popieramy większość postulatów wyrażanych przez nauczycieli. Równocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że kolejne dni oświatowego strajku, to dla Was Rodziców, pojawiające się problemy z zapewnieniem opieki dzieciom. Nie chcemy by narastające trudności związane z zaistniałą sytuacją podzieliły środowisko Rodziców i Nauczycieli w związku z czym postanowiliśmy pomóc.

Możemy zapewnić opiekę i wyżywienie w najbliższych dniach Waszym 6 i 7 letnim dzieciom ( i to jest ukłon w Waszą stronę) natomiast całość opłaty za tę usługę w wysokości 50 zł. za dzień przekażemy na konto funduszu strajkowego (i to jest ukłon w stronę naszych strajkujących kolegów i koleżanki).

Zatem:

1/ Jeśli wiecie, że ktoś z Waszych znajomych ma problem z zapewnieniem opieki swojemu 6-7 letniemu dziecku to przekażcie mu tę informację.

2/ Wystarczy

– uprzedzić nas telefonicznie, że następnego dnia przyprowadzicie do nas swoją pociechę,

– rano wypełnić stosowną umowę, którą otrzymacie u nas w placówce,

– wpłacić u intendenta lub dyrektora przedszkola kwotę 50zł za każdy dzień pobytu Waszego dziecka w naszej placówce,

– odebrać od nas potwierdzenie o przekazaniu wpłaconej przez Was kwoty na fundusz strajkowy,

– trzymać wspólnie kciuki za to, by ta sytuacja, doprowadziła do pozytywnych zmian w „chorym” systemie opieki i kształcenia naszych dzieci 😊

Małgorzata Błaszkiewicz – dyrektor „Naszej bajki”

Dodaj komentarz