Dzień Babci i Dziadka

 

W życiu każdego człowieka- a szczególnie tego małego- bardzo ważną rolę odgrywają Dziadkowie. To oni otaczają wnuczęta bezwarunkową miłością, cierpliwie odpowiadają na tysiące nurtujących pytań, przymykają oko na figle i psoty i oczywiście rozpieszczają pozwalając na nieco więcej niż rodzice… 🙂

 

Przedszkolaki z Naszej Bajki (zgodnie już z tradycją), postanowiły zatem podziękować wszystkim wspaniałym Babciom i Dziadkom za miłość i czas, który poświęcają im na co dzień. Każda grupa pracowicie przygotowywała się do występu ćwicząc role, układy taneczne i piosenki, by w tym wyjątkowym dniu zaprezentować całą gamę swoich talentów podczas przedstawienia. Dziadkowie mogli podziwiać na scenie wykonania piosenek z dawnych lat, deklamację wierszy, polskie tańce ludowe i taniec współczesny, pełne humoru scenki teatralne, czy adaptacje znanych baśni. Każdy występ był zatem niepowtarzalny, wszystkie natomiast spotkały się z zachwytami ze strony publiczności, łzami wzruszenia, rozbawienia i gromkimi brawami. J Po zakończeniu części artystycznej dzieci rozdały Dziadkom samodzielnie wykonane prezenty, zaprosiły do wspólnych zabaw przy muzyce, a chwilę wytchnienia dał wszystkim słodki poczęstunek, który był zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia.

Drodzy Dziadkowie! Życzymy Wam, aby tak naprawdę każdy dzień był Waszym świętem. Byście mogli na co dzień oglądać uśmiech swoich dzieci oraz wnucząt i być dla nich częścią świata, którego uczycie ich poznawać.

GR1

GR2

GR3

 

GR4

GR5

GR6

Dodaj komentarz